Szanowni Państwo,
Z dniem 28 maja 2026 r. zakończyłem razem z małżonką wieloletnią przygodę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. Władysława Sikorskiego w Gdyni. Pragnę tą drogą przekazać Zarządowi ROD, serdeczne podziękowania za współpracę, życzliwość i zrozumienie.
Odczuwam satysfakcję, że mogliśmy wspólnie realizować cele, a dzięki zaangażowaniu Zarządu ROD udało się tak wiele osiągnąć jak utwardzenie drogi, ogrodzenie, wymianę kręgów w przepompowni i najważniejsze zakup biura i wiele innych zadań.
Przez wszystkie te lata miałem silne przekonanie, że ogród powinien dążyć do zmian, które będą przeobrażać ROD w nowoczesny, dostosowany do potrzeb działkowców i ich rodzin. Stąd też kilka lat spędziłem jako członek Zarządu ROD oraz członek Komisji Rewizyjnej.
Udało się młodemu pokoleniu Zarządowi ROD ukształtować dobry wizerunek ROD na tle innych ogrodów w województwie pomorskim, a także na tle innych ogrodów w kraju.
Ten proces rozwoju ROD nie został jeszcze zakończony, będzie trwał tak długo jak starczy sił i energii członkom Zarządu ROD.
Życzę Zarządowi ROD oraz Państwu - Działkowcom, aby ten pozytywny trend był dalej kontynuowany.
Mam świadomość, że wymagając dużo od zarządu ROD, przysparzałem czasem stresu i nadmiernego obciążenia obowiązkami. Pragnę za to przeprosić i ośmielam się prosić Zarząd ROD o zachowanie w życzliwej pamięci tylko te dobre stron naszej współpracy.
Życzę Państwu wielu sukcesów w dalszej pracy dla Polskiego Związku Działkowców ROD im. W. Sikorskiego w Gdyni i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Zdzisław Okólski